- GREEN CELL

Цена
€52 15 / 102 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Тип на батерията: Литиево-Йонна (Li-Ion)
Цвят: ЧЕРЕН
Работно напрежение: 11.1V
Брой клетки: 9
Капацитет: 6600mAh
Производител: Green Cell
| Capacity | 6600 mAh |
| Cells manufacturer | Green Cell |
| Voltage | 11.1V (10.8V) |
| Number of cells | 9 |
| Cells technology | Li-Ion |
| Warranty | 12 months |
| Condition | Brand new |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | AC07 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Size | 271x52x39mm |
| Weight | 440g |
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Тип на батерията: Литиево-Йонна (Li-Ion)
Цвят: ЧЕРЕН
Работно напрежение: 11.1V
Брой клетки: 9
Капацитет: 6600mAh
Производител: Green Cell
| Capacity | 6600 mAh |
| Cells manufacturer | Green Cell |
| Voltage | 11.1V (10.8V) |
| Number of cells | 9 |
| Cells technology | Li-Ion |
| Warranty | 12 months |
| Condition | Brand new |
| Colour | Black |
| Overdischarge protection | Yes |
| Overcharge protection | Yes |
| Product code | AC07 |
| Manufacturer | Green Cell |
| Size | 271x52x39mm |
| Weight | 440g |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Марка лаптоп | Acer |
| Напрежение (V) | 11.1 V |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (mAh) | 6600 mAh |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Брой клетки | 9 |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Цвят | Черен |
| Марка лаптоп | Acer |
| Напрежение (V) | 11.1 V |
| Капацитет (mAh) | 6600 mAh |
| Брой клетки | 9 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Напрежение (V) | 11.1 |
| Капацитет (mAh) | 6600mAh |
| Енергия (Wh) | 73.26Wh |
| Брой клетки (count) | 6 |
| Тип батерия | Li-ion |
| Съвместимост | Acer Aspire 5733, 5741, 5742, 5742G, 5750G, E1-571, TravelMate 5740, 5742 |
| Оригинална / Заместваща | Заместваща |
| Цвят | Черен |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.00кг |
Батерия за лаптоп GREEN CELL за Acer Aspire 5733, 5741, 5742, 5742G, 5750G, E1-571, TravelMate 5740, 5742 – 11.1V, 6600mAh
Сменете изтощената батерия на вашия Acer с висококачествена алтернатива от GREEN CELL. Тази Li-ion батерия с капацитет 6600mAh осигурява дълго време на работа, за да останете продуктивни и мобилни през целия ден. Изработена от премиум клетки, тя предлага надеждна производителност и перфектно съвпадение за широк набор от модели Acer.
Ключови Предимства
- Голям Капацитет — 6600mAh осигурява удължено време за работа, учене или забавление.
- Перфектна Съвместимост — Проектирана за Acer Aspire 5733, 5741, 5742, 5742G, 5750G, E1-571, TravelMate 5740, 5742 и други.
- Надеждна Безопасност — Вградена защита срещу презареждане, прекомерно разреждане и късо съединение.
- Лесен Монтаж — Директна замяна на оригиналната батерия, без нужда от модификации.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Напрежение | 11.1V |
| Капацитет | 6600mAh |
| Тип батерия | Li-ion |
| Брой клетки | 6 |
| Енергия | 73.26Wh |
| Цвят | Черен |
| Замества | AS10D31 |
| Съвместимост | Acer Aspire 5733, 5741, 5742, 5742G, 5750G, E1-571, TravelMate 5740, 5742 |
Какво има в кутията
- 1 x Батерия за лаптоп GREEN CELL
- 1 x Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






